Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Aquarelle |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage portuaire |
Dimensions | 20 x 30 cm (h x l) |
incl. cadre | 30 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar : Marius Drulman (1912-1977) signeerde met M. de Jongere
Titel/Voorstelling : " "
Datering : omstreeks 1950
Medium / Techniek : Aquarel op papier
Maten : 20 x 30 cm (beeldmaat) en 30 x 40 cm (in lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed/ iets gelig
M(arius) de Jongere (pseudoniem van Marinus Drulman (1912-1977)
Marinus Drulman is geboren te Amsterdam maar woonde en werkte in Rotterdam. Bekend door zijn havengezichten die over de gehele wereld zijn verkocht o.a. door de Griekse scheepsmagnaat Onassis die ooit 28 doeken bestelde.
Ook de Amerikaanse president Lyndon B.Johnson bezocht hem in de 60er jaren in zijn atelier en kocht 5 werken.
Buiten havens schilderde en aquarelleerde hij ook graag molens (polderlandschappen) en vlieten. Er zijn meer bekende en gewaardeerde schilders van de Rotterdamse haven, maar Drulman neemt tussen hen een aparte plaats in.
Papier iets gekreukeld, lijkt op de foto erger dan in werkelijkheid. Netjes ingelijst. | |||
Heure de début | 27-8-2018 à 21:08 |
Heure de fin | 9-9-2018 à 21:15 |