Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Shinkichi Tajiri - Livre signé
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 56 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mogens Balle (1921-1988).
Cobra-Abstractie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Geen nummering.
Droogstempel.
Proper blad.
Blad: 56x76cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 11 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).