Maugosia Sycz - Intérieur avec chien
Walasse Ting - Hommage à Picasso
Ray Poirier - PROVENCE / KLEURLITHO / 76x56cm /
Année | 2018 |
Technique | Varia |
Dimensions | 21 x 15 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Dertig jaar na het overlijden van de Deense Cobra kunstenaar Mogens Balle(1988) is van de hand van Richard Weber het boek “Mogens Balle-een leven vol kleur” verschenen. Dit eerste nederlandstalige boek over het leven en werk van Mogens Balle is voorzien van een engelse samenvatting.
Mogens Balle is het meest bekend door zijn intensieve kleurgebruik, spontaniteit en fantasiefiguren. Hierdoor kan zijn werk typisch en herkenbaar Cobra genoemd worden.
Prachtige afbeeldingen en een door zijn dochter Annemarie Balle geschreven voorwoord maken dit een unieke uitgave.
Dit boek is in eigen beheer door de auteur uitgegeven in beperkte oplage van 60 exemplarenÉtat | |||
État | État neuf | ||
Le lot se trouve à | Enkhuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-9-2019 à 8:59 |
Heure de fin | 23-9-2019 à 22:54 |