Georg Karl Pfahler - Sérigraphie WVZ 183 sans titre
Graciela Rodo Boulanger - Lithographie, Sans titre - Encadrée
Faiencerie de Gien - Assiettes Escargot lot de 6 pièces – Porcelaine/faïence selon procédé de Gien
Andy Warhol - Lithographie offset couleurs MICK JAGGER de 2010
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Techniek: Kleurenlitho
Formaat 60 x 80 cm
Ingelijst in zwarte aluminium lijst
Gesigneerd met potlood
Oplage 223/350
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt i.v.m het formaat van het pakket 17,50 euro,
Buitenlandse verzending niet mogelijk i.v.m. formaat
Na afspraak kan het werk opgehaald worden in Enkhuizen
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Heure de début | 21-8-2016 à 12:21 |
Heure de fin | 28-8-2016 à 12:21 |