Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Techniek: Kleurenlitho
Titel : z.t.
Formaat 50 x 40 cm
Ingelijst in bronskleurige houten lijst
Gesigneerd met potlood r.o.
Genummerd: l.o 55/150
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 15 euro, andere eu landen 35 euro .
Na afspraak kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Heure de début | 2-10-2016 à 15:06 |
Heure de fin | 9-10-2016 à 15:06 |