Maugosia Sycz - Intérieur avec chien
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Techniek: Kleurenlitho
Titel : Store Kongensgade-Suite, 11
Formaat 50 x 40 cm
Ingelijst in blank houten Barth lijst
Gesigneerd met potlood r.o.
Genummerd: l.o 86/100
Jaartal 1967
Papierstempel r.o. Court gallery graphics
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 12,50 euro, andere eu landen 19,50 euro .
Na afspraak kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Heure de début | 18-6-2016 à 7:57 |
Heure de fin | 26-6-2016 à 12:02 |