Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Techniek: Kleurenlitho
Titel : Store Kongensgade-Suite, 2
Formaat 50 x 40 cm
Ingelijst in blank houten Barth lijst
Gesigneerd met potlood r.o.
Genummerd: l.o 86/100
Jaartal 1967
Papierstempel r.o. Court gallery graphics
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 17,50 euro, andere eu landen 25 euro .
Na afspraak kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
code ZZCOB
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Enkhuizen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Enkhuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-5-2017 à 12:55 |
Heure de fin | 15-5-2017 à 19:55 |