Prachtig werk uit 2004
Origineel olieverf op paneel in nieuwstaat
Rechtsonder gesigneerd
Afmetingen : 55 cm x50 cm
Verzendkosten/ophalen: Verzenden in Nederland € 15,- België: € 35,-. U kunt dit werk ook ophalen bij van Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.
Heure de début | 16-6-2015 à 0:40 |
Heure de fin | 25-6-2015 à 0:40 |