Klaus Fussmann - CHRYSANTHÈME 1990 signé.
Porzellanfabrik W. Goebel - Collection Berta Hummel (voir photos)
Stephan Balkenhol - Homme au Serpent - Lithographie originale signée et numérotée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Christiane Behr,
Geboren 1969 te Immerrath. voltooide haar studie aan de Kunstacademie te Maastricht.1991-1996.
2001 "Start Art Beurs", Nord-Rhein-Westfalen D.
Tentoonstellingen:
1996 Bonnefantenmuseum Maastricht.
1997 Kunst en Design, art form Gallerie Aachen, D.
1999 "Alumni" Vrijthof, Maastricht
2000 "Textile Naturen" Kulturfabrik Krefeld, D.
2002 "Perpetuum Mobile", Mönchengladbach, D.
2003 Kunstbeurs Antwerpen, B.
Woont en werkt in Berlijn, voorheen in Mönchengladbach.
Maakt werk waarin structuren zichtbaar/aantoonbaar zijn.
zeefdruk "badwant" gesigneerd rechtsonder met paraaf.
oplage 180/800.
werk ingelijst met glas. afmeting 55 cm x 55 cm. lijst heeft kleine beschadigingen
afmeting zeefdruk: 35 cm. x 35 cm.
Conditie; gaaf,