Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Edition 160 - signé-numéroté
Dimensions | 60 x 50 cm (h x l) |
incl. cadre | 69 x 59 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Het werk zit in een mooie houten lijst van hout met een goudkleurige omlijsting. Zie de foto,s | |||