Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2003 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 85 x 62 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Offsetlitho en collage, zowel matte als glanzende stukken, prachtig, maar moeilijk te zien op de foto's. Bepaalde stukken van het werk zijn enkel milimeters opgehoogd: , ook moeilijk te zien op de foto's. Inclusief mooie rode map waarop de titel staat in gouden letters.
Wordt geleverd met certificaat van galerie in Knokke.
formaat: 85 x 62 cm
Oplage: 75 exemplaren + 10 HC
Dit exemplaar is gesigneerd in potlood rechtsonder,
genummerd in potlood linksonder 36/75
Uitgever: Galerie Ronny Van de Velde - Antwerpen
In perfecte staat, nog nooit ingelijst.
Beschreven in het overzichtsboek Panamarenko, Multiples:
Ref: Panamarenko Multiples - Part 3 2003 - 2007 N°112
Milky
Ways and Happenings, 7 werken, geïnspireerd door zijn collages uit de
jaren '60. Offset en collage, bepaalde stukken van het werk zijn enkel
milimeters opgehoogd. Oplage: 75 exemplaren + 10 HC
Het werk is gedrukt op dik museumboard en komt in een grote map in dik karton. Hierdoor kan het werk enkel plat opgestuurd worden. Dit zal een hogere kost zijn bij de koeriersdienst, dit is voor rekening van de koper. Afhalen kan natuurlijk ook.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Erembodegem, Belgique |
Le lot se trouve à | Erembodegem, Belgique |
Heure de début | 15-12-2020 à 15:33 |
Heure de fin | 26-2-2021 à 19:33 |