Ferdinand Kobell - Reposant au bord de la route, eau-forte vers 1780
Georges Dayez - Tolede le Ravie de la Degollada
Mohammed Quraish - Sérigraphie, 123456789 - Encadrée
Alexis Gorodine - Gotcha et Tong
Type d'œuvre d'art | Éditions spéciales |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Bouwdoos "Vliegend Eiland" uitgegeven door Panamarenko in 2004 op 284 exemplaren (t.g.v. zijn expositie "Te land, ter Zee en in de lucht" in het Vlaams Parlement).
Deze multiple bevat alle onderdelen in hun originele verpakking en de bijhorende handleiding.
Afmetingen: 53 x 53 x 7,5 cm
Conditie: In originele doos, inclusief onderdelen en handleiding
Oplage: 284 ex.
Signatuur: off set gedrukt op de doos
Provenance: uit particuliere verzameling, aangekocht bij de Panamarenkoshop (gedocumenteerd)
Galerieprijs: (april 2017): 700-850 EUR
Verzending: Uw pakket wordt standaard verstuurd via Track&Trace aan de geldende tarieven, er worden geen verpakkingskosten aangerekend. Naar wens kan het pakket, tegen meerprijs, verzekerd verzonden worden.
Meer informatie?
* Over Panamarenko: www.panamarenko.be
* Garantiebepalingen en afhandeling volgens Kunstveiling.be en volgens de Algemene Voorwaarden van Raedthof Trading GCV (te bekomen op aanvraag).
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diepenbeek, Belgique |
Le lot se trouve à | Diepenbeek, Belgique |
Heure de début | 6-5-2017 à 15:33 |
Heure de fin | 14-5-2017 à 15:38 |