Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2006 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 86 x 65 cm (h x l) |
incl. cadre | 110 x 84 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 38/ 75 stuks |
Panamarenko, Phosphored Stamps, Litho en Collage 2003, handgesigneerd
Prachtige collage geïnspireerd door zijn collages uit de jaren '60. Uit de serie Milky Ways and Happenings. Dit is de 7de uit de serie.
Offsetlitho en collage. Bepaalde stukken van het werk zijn enkel milimeters opgehoogd, zoals de vlieg en de toren
formaat: 85 x 62 cm
Oplage: 75 exemplaren + 10 HC
Handgesigneerd rechtsonder en genummerd linksonder 38/75
Uitgever: Galerie Ronny Van de Velde - Antwerpen
In perfecte staat, gelazen lijst wordt meegeleverd
Beschreven in het overzichtsboek Panamarenko, Multiples:
Ref: Panamarenko Multiples - Part 3 2003 - 2007 N°112
Milky Ways and Happenings, 7 werken, geïnspireerd door zijn collages uit de jaren '60. Offset en collage, bepaalde stukken van het werk zijn enkel milimeters opgehoogd. Oplage: 75 exemplaren + 10 HC
Degelijke staat | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Aalst, Belgique |
Le lot se trouve à | Aalst, Belgique |
Heure de début | 17-5-2021 à 19:15 |
Heure de fin | 29-5-2021 à 19:18 |