Type d'œuvre d'art | Photographies |
Litho van Patrick de Spiegelaere. Deze litho werd in grote oplage uitgebracht vandaar de lage vraagprijs.
Deze foto werd gesigneerd en voor echt verklaard door Patrick de Spiegelaere door het nummer op de achterzijde van de litho.
verzendkosten: Nederland €15,-, België €10,-