Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ingelijst abstract werk van Pia Andersen. Nummer: 99/150. Afmetingen incl. lijst: h91 x b71 cm. Afmetingen werk: H66 x b50 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Titel: Paisaje d'otono. Conditie: in goede staat. Het werk wordt zonder glasplaat geleverd.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Hoek van Holland ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
QQGEO
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-11-2017 à 15:15 |
Heure de fin | 20-11-2017 à 20:15 |