Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kleurrijke zeefdruk van Pia Andersen. Titel: Paisaje D'otono. Ingelijst in een mooie zilverkleurige lijst met pass- partout. Afmetingen incl. lijst: h91 x b71,5 cm. Afmetingen voorstelling: h66 x b51 cm.
Gesigneerd met potlood, rechts onder door de kunstenaar. Nummer: 99/150
Conditie: in goede staat. De glasplaat is gebroken. Het werk is niet beschadigd.
Galerieprijs: 550 euro.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk opgehaald worden in Naaldwijk (vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten vanaf het strand). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de boven genoemde steden of het strand.
Versturen met een koerier is ook een optie. De kosten, binnen Nederland, bedragen hiervoor 50 euro (met uitzondering van de Waddeneilanden).
Heure de début | 31-1-2016 à 21:06 |
Heure de fin | 7-2-2016 à 21:11 |