Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1969 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 54 x 75 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
https://www.moma.org/collection/works/71225
Dit werk wordt zelden aangeboden en deze is in een zeer goede staat, nooit ingelijst en steeds bewaard in donkere lade. Wordt verzekerd verzonden met track en trace.
Authenticiteit volledig gegarandeerd, dit geldt voor alle werken die ik aanbiedt. (Zie de daarvoor geldende garantievoorwaarden van kunstveiling.nl)
Bekijk de andere werken die ik aanbiedt door te klikken op de link "alle items van deze verkoper"
Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper"
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Aalst, Belgique | ||||||||
Le lot se trouve à | Aalst, Belgique |
Heure de début | 2-2-2021 à 14:56 |
Heure de fin | 4-4-2021 à 19:22 |