Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Livres d'art |
Année | 1965 |
Technique | Livre illustré d'estampes originales |
Dimensions | 18 x 55 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Complete catalogus uit 1965 met een grote uitklapbare litho op de omslag ter gelegenheid van Alechinsky’s “third one man show” in Galerie Lefebre. In de catalogus ook reproducties van zijn werk en een interview met Alechinsky door Jacques Putman. In uitstekende conditie. Literatuur: Pierre Alechinsky - The Complete Books, nr. 328, afzonderlijke litho Rivière 226.
Afmetingen: 19cm x 19cm (catalogus), 55cm x 18cm (litho)
Heure de début | 15-6-2020 à 0:00 |
Heure de fin | 7-9-2020 à 20:16 |