Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Jaune)" Edition 97 -numérotée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1989 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Dimensions | 40 x 30 cm (h x l) |
incl. cadre | 50 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Reinhoud (België 1934-2014) - Eigenlijk Reinhoud d`Haese.
1989
Originele aquatint in kleur (DONKERGROEN). Metaaldruk op geschept papier.
Gesigneerd, getiteld en geletterd door Reinhoud. Ingelijst achter passe-partout.
DE VLAAMSE BEELDHOUWER, TEKENAAR EN GRAFICUS REINHOUD WERD ALS REINHOUD D’HAESE GEBOREN. ALS KUNSTENAAR ZOU HIJ VANAF 1960 ALLEEN NOG ZIJN VOORNAAM GEBRUIKEN.
VAN 1947 TOT 1951 STUDEERDE HIJ AAN DE ECOLE D’ARCHITECTURE ET DES ARTS DECORATIFS IN BRUSSEL. TOEN MAAKTE HIJ OOK KENNIS MET PIERRE ALECHINSKY EN LATER OOK DE ANDERE COBRA-LEDEN. VIER VAN ZIJN WERKEN IN METAAL WAREN TE ZIEN OP DE BEROEMDE COBRA-TENTOONSTELLING VAN 1951 IN LUIK.
PAS IN 1958, LANG NA HET UITEENVALLEN VAN DE BEWEGING, KWAM REINHOUD ENIGSZINS OP GANG MET ZIJN EIGEN WERK. DAARNA VERVAARDIGDE HIJ BIJNA EEN HALVE EEUW IN VERSCHILLENDE SOORTEN METAAL,EEN HEEL VOLK VAN HUMORISTISCHE EN GEHEIMZINNIGE FABELWEZENS, DIE GEHEEL PASSEN BINNEN DE TAAL VAN COBRA.
Le lot se trouve à | Groningen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-6-2020 à 11:35 |
Heure de fin | 21-6-2020 à 21:58 |