Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche
Manfred Grommelt - et autres : six sérigraphies signées à la main : Paysages
Jörg Remé - et autres : six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 54 x 41 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | nummer 49 van 100 |
Deze kleurenlitho van Reinhoud (D'Haese) is handgesigneerd en is nummer 49 uit een oplage van 100. De litho is niet ingelijst en heeft de afmetingen 41 cm. x 54 cm. (b x h). De drager is geschept papier.
De kleurenlitho sierde in 1973 het tentoonstellingsaffiche van “Reinhoud Sculptures-Dessins 1958-1972” in het Museum voor Schone Kunsten van België in Brussel.
Bij verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt in een stevige koker en verzonden door PostNL.
État | Endommagé | ||||
Drietal kleine scheurtjes aan onderkant en De litho is ingelijst geweest en heeft sporen hiervan op de achterkant. | |||||
Le lot se trouve à | HENGELO OV, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-5-2021 à 13:23 |
Heure de fin | 23-5-2021 à 21:33 |