Zeldzaam bloemstilleven van Rita Kleijn Fortuin
Verkeerd in goede staat
Afmeting: 60 x 50 cm (ingelijst: 71 x 61 cm)
Kunstenaar word behalve bij RKD ook vermeld in de Haks en Maris, pagina 150 omdat zij met name bekend is van het prentbriefkaarten met indonesche voorstellingen die zij vervaardigde gedurende de jaren 20 van de vorige eeuw (Nederlands Openluchtmuseum heeft werk van haar)
Het kunstwerk wordt bij keuze voor verzending aangetekend en verzekerd verstuurd.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Ede, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Ede, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-3-2018 à 20:55 |
Heure de fin | 21-3-2018 à 20:55 |