Bruno Goldschmitt - Gravure sur bois du portfolio Die Bibel : Le traumatisme de Daniel - vers 1920
Armando - Giclée sur lin : Gestalt
Frank Martinez - Billet original de 1 peso, non circulé, Cuba, imprimé, signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1996 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 58 x 68 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 600 |
Een kleurenlitho van Roger Raveel, die dit jaar 100 zou geworden zijn.
Een, in een genummerde oplage van 600 exemplaren uitgegeven, litho met het portret van Georges Peirs.
Deze was burgemeester van de gemeente Zulte(BE) waar Roger Raveel geboren was (Machelen-aan-de-Leie is een deelgemeente van Zulte)
Hij was er burgemeester van 1970 tot 2006.
Jaar van uitgave: 1996
Oplage: 600
Genummerd in potlood door de kunstenaar: 369/600
In goede staat, nooit ingekaderd
Werd uitgegeven naar aanleiding jubileum Burgemeester Zulte - Machelen
État | État neuf | ||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Alveringem, Belgique | ||||||||
Le lot se trouve à | Alveringem, Belgique |
Heure de début | 12-4-2021 à 15:24 |
Heure de fin | 27-4-2021 à 12:14 |