Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1989 |
Sujet | Architecture |
Dimensions | 59 x 79 x 0 cm (h x l x p) |
Signé | Signé à la main |
Roger Wittevrongel – offset lithografie “Brussels”.
Handgesigneerd en in beperkte oplage
uitgegeven.
Dit is één van de 12 offset litho’s uit
de serie “Twaalf Europese artiesten”, uitgegeven in 1989.
Bij de 12 werken behoort een boek, 206
pagina’s dik, waarin alle werken en kunstenaars zijn omschreven (wordt NIET
meegeleverd).
Oplage waarschijnlijk rond de 200 exemplaren.
Afmetingen: 79 cm (B) x 59 cm (H).
Het betreft één litho en niet de
volledige reeks.
Litho wordt vlak verzonden, niet
opgerold of iets dergelijks.
État | État neuf | ||||||||||
Nooit ingelijst. Wordt dan ook vlak verzonden. | |||||||||||
Le lot se trouve à | Assenede, Belgique |
Heure de début | 9-6-2021 à 21:45 |
Heure de fin | 16-6-2021 à 21:49 |