Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 56 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 12/25 |
Gesigneerde litho van Roger Wittevrongel (1933 Belgie), oplage 12/25 . Wittevrongel schildert en tekent sinds de jaren zeventig in een hyperrealistische stijl, met een absolute nauwkeurigheid in de weergave van het zichtbare. Hij richt zich vooral op de banale dingen uit de wereld om hem heen: figuren, interieurs, stillevens, architectuur-details. Het zijn motieven die evenwaardig aan elkaar zijn en die hij als aanleiding neemt om aan zijn verbluffende stofschildering te doen. Daarin is hij één van de meest zuivere hyperrealisten.
Afmeting Papier: 56 x 76 cm
Afmeting Beeld: 15 x 56 cm
Officieel heeft deze litho geen naam, maar ik heb deze de titel Het touw meegegeven.
De litho is handgesigneerd rechtsonder, helaas geen jaartal.
Le lot se trouve à | Raamsdonksveer, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-10-2019 à 8:09 |
Heure de fin | 3-11-2019 à 19:57 |