Kees van Dongen - L'Œuvre Graphique - Catalogue Juffermans
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie litho door Roger Wittevrongel (Blankenberge 1933 - ).
Voorstelling van een liggende naakte vrouw.
Losbladig, zichtmaat 43x62, bladmaat 56x76
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'R Wittevrongel 1983'
Genummerd l.o. '10/60'
Heure de début | 6-7-2015 à 18:56 |
Heure de fin | 13-7-2015 à 20:56 |