Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Titel: Vrouw
Gesigneerd: rechtsonder
Jaartal: 1983
Afmetingen werk: 28/23 cm
Afmetingen geheel: 43/39 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Litho
Oplage: 109/300
Conditie
Werk is in perfecte staat.
Garantie:
U heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel met betrekking tot de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken.
Heure de début | 8-12-2014 à 16:13 |
Heure de fin | 21-12-2014 à 16:13 |