Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie litho van de Belgische kunstenaar Roger Wittevrongel op dik papier. Met potlood gesigneerd en genummerd (10/25). In zeer goede conditie, lichte verkleuring in de witte marge maar beeld en marge direct rond het beeld zijn uitstekend.
Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 58cm x 39cm (beeld)
Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro, België - 20 euro).
Heure de début | 28-11-2016 à 13:20 |
Heure de fin | 9-12-2016 à 20:20 |