Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
42x38 cm, ingelijst, 2/20, in potlood gesigneerd
Conditie is goed, zoals op fotos te zien is.
Kan ingelijst en goed verpakt worden verzonden track en trace, 10 euro Belgie of 18 euro buurland Belgie.
Bij voorkeur worden opgehaald in Gent (bijv aan station) Belgie. Geef uw voorkeur aan.
Heure de début | 20-3-2018 à 8:45 |
Heure de fin | 5-9-2018 à 17:02 |