Prachtig kunstwerk uit de Horra-Cobra reeks.
Mixed media op papier met collage van bewerkte foto's en origineel bankbiljet.
Formaat: 46 X 33 cm
Hand gesigneerd- Certificaat plus foto van remory met het werk.
Aangetekende verzending
Heure de début | 21-1-2016 à 9:49 |
Heure de fin | 28-1-2016 à 9:49 |