Giancarlo Pozzi - SANS TITRE 1976 signé. XVII/XXX
Jose Herrera - lithographie 1/10
Jorge Castillo - ÉROTIQUE, signé 1972.
Prachtig en kleurrijk Cobra schilderij van de Belgosche kunstenaar William Remory.
Gemengde techniek op zwaar papier. Handgesigneerd!
Certificaat en foto van Remory met het kunstwerk.
Formaat: 46 X 33 cm
Lijst dient alleen ter illustratie!
Aangetekende verzending.
Heure de début | 16-11-2015 à 13:16 |
Heure de fin | 23-11-2015 à 13:16 |