Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Fraai kleurrijk schilderij in de Cobra stijl van de Belgische kunstenaar William Remory.
Werken van Remory bevinden zich in tal van collecties over de hele wereld!
Gemengde techniek op papier. Handgesigneerd.
Vergezeld van certificaat en foto van Remory met het werk.
Formaat: 46 X 33 cm
Passe partout dient alleen ter illustratie.
Aangetekende verzending.
Heure de début | 19-12-2015 à 15:58 |
Heure de fin | 26-12-2015 à 15:58 |