Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Edvard Frank - Original Erotische Tuschfederzeichnung
' achtergelaten '
Acryl op papier
Formaat: 46 X 33 cm
Handgesigneerd plus certificaat en foto van remory met het werk
Aangetekende verzending
Heure de début | 11-3-2016 à 9:20 |
Heure de fin | 18-3-2016 à 15:51 |