Patrick Demarchelier - Naomi Campbell, 2006
Bob Brobbel - Place Leidseplein à Amsterdam
Joan Ponc - Lithographie offset couleur. Affiche de 1973
Technique | Acrylique |
Dimensions | 70 x 53 cm (h x l) |
incl. cadre | 93 x 73 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Kleurrijk Cobra schilderij van de bekende Belgische Cobra schilder William Remory.
Dit werk is getiteld: Onbegrepen. (nr. 33134)
Werken van Remory bevinden in tal van collecties over de hele wereld.
Acrylverf op zwaar papier.
Ingelijst in luxe museumlijst.
Formaat circa 93 x 73 cm (incl lijst).
Handgesigneerd
Wordt geleverd met certificaat van echtheid.
Gezien het risico op beschadigingen gaat de voorkeur uit naar persoonlijk afhalen in de galerie.
État | État neuf |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Den haag, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | DEN HAAG, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-9-2018 à 10:43 |
Heure de fin | 13-10-2018 à 22:50 |