Kitagawa Utamaro - ** Prijs Verlaagd** Dame descendant d'un carrosse de cour
Banksy - DJ DM - riez maintenant
Juan Soler - 1951 - Espagne. Peintures dans un style impressionniste
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Kleurrijk Cobra schilderij van de bekende Belgische Cobra schilder William Remory.
Dit werk is getiteld: De andere weg. (nr. 33066)
Werken van Remory bevinden in tal van collecties over de hele wereld.
Acrylverf op zwaar papier.
Ingelijst in luxe museumlijst.
Formaat circa 70 x 55 cm (incl lijst).
Handgesigneerd
Wordt geleverd met certificaat van echtheid.
Gezien het risico op beschadigingen gaat de voorkeur uit naar persoonlijk afhalen in de galerie.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Den haag, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | DEN HAAG, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-7-2018 à 16:28 |
Heure de fin | 15-7-2018 à 21:40 |