Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Shinkichi Tajiri - Livre signé
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Kleurrijk Cobra schilderij van de bekende Belgische Cobra schilder William Remory.
Dit werk is getiteld: Het zwakke kind. (nr. 32288)
Werken van Remory bevinden in tal van collecties over de hele wereld.
Acrylverf op zwaar papier.
Ingelijst in luxe museumlijst.
Formaat circa 70 x 55 cm (incl lijst).
Handgesigneerd
Wordt geleverd met certificaat van echtheid.
Gezien het risico op beschadigingen gaat de voorkeur uit naar persoonlijk afhalen in de galerie.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Den haag, Les Pays-Bas |