1. Home
  3. Specials
  5. Fotografie Special

Fotografie Special

Deze Special staat volledig in het teken van fotografie, een veelzijdige en toegankelijke kunstvorm die sinds het midden van de twintigste eeuw steeds populairder is geworden onder kunstliefhebbers en verzamelaars.

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In de Special mogen uitsluitend werken in de categorie Fotografie worden geplaatst.

Ivo Sneeuw - Fotografie, Blue Christ Church (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Ivo Sneeuw Nederlands Fotografie, Blue Christ Church (Groot)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Elizabeth Alderliesten - Fotografie (gloss-finish), Fairytail 3 (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Elizabeth Alderliesten (1972) Nederlands Fotografie (gloss-finish), Fairytail 3 (Groot)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Stijntje de Olde - en anderen, Fotografie, Lot van 12 fotografische werken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Stijntje de Olde (1967-2020) Nederlands en anderen, Fotografie, Lot van 12 fotografische werken - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 76.5 x 128.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Jochum Bakker - Leder op dibond, See the butterfly (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 300!
Jochum Bakker (1948) Nederlands Leder op dibond, See the butterfly (Zeer groot)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Bert Houweling - Foto, Grottamare II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Grottamare II - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee