• Populär
  • Endet heute
  • Zum ersten Mal angeboten
  • Ab 1 Euro
  • Heute angeboten
  • Letzte Chance
  • Nur im Nachgebot
Niederländisch
  1. Home
  3. Specials
  5. Schilderijen op doek/paneel Special

Schilderijen op doek/paneel Special

In deze special kunnen schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf of gemengde techniek op paneel of doek. Deze werken dienen een openingsbod te hebben van 150 euro of hoger. (Of vanaf 1 euro met een veilingwaarde van minimaal 150 euro)

Im Rahmen dieser Aktion werden 34 Kunstwerke angeboten
*list
grid
big-grid
Claude Gesvret - "Cheminée" kopen? Bied vanaf 155!

Claude Gesvret - "Cheminée"

Malerei

Angeboten durch02511

SendungInternational

Jahr1978
TechnikÖlgemälde
Maße30 cm x 25 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Paul Corvers - Bent Tree kopen? Bied vanaf 245!

Paul Corvers - Bent Tree

Malerei

Angeboten durch02511

SendungInternational

Jahr2007
TechnikÖlgemälde
Maße21.5 cm x 26.5 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Frans Vendel - geometrisch schilderij - 2011 kopen? Bied vanaf 295!

Frans Vendel - geometrisch schilderij - 2011

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Jahr2011
TechnikAcryl
Maße40 cm x 40 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerPlatte
GerahmtNicht gerahmt
Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 299!

Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Jahr1998
TechnikAcryl
Maße100 cm x 60 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtNicht gerahmt
Hans Vanhorck - Gemengde techniek: Abwehr - 1992 kopen? Bied vanaf 395!

Hans Vanhorck - Gemengde techniek: Abwehr - 1992

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Jahr1992
TechnikGemischte Technik
Maße90 cm x 70 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtAuf Leinwandbahre
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 595!

Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!)

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Jahr2000
TechnikÖlgemälde
Maße29 cm x 29 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Liesbeth Rahder - Olieverf op doek - 1998 kopen? Bied vanaf 295!

Liesbeth Rahder - Olieverf op doek - 1998

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Jahr1998
TechnikÖlgemälde
Maße60.5 cm x 60.5 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtNicht gerahmt
Astrid Engels - acryl op doek kopen? Bied vanaf 225!

Astrid Engels - acryl op doek

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikAcryl
Maße20 cm x 20 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtNicht gerahmt
Letzte
Chance
Peter Klashorst - ingelijst acryl op Thaise krant op board - 2004 kopen? Bied vanaf 199!

Peter Klashorst - ingelijst acryl op Thaise krant op board - 2004

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Jahr2004
TechnikAcryl
Maße65 cm x 45.5 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerPapier
GerahmtGerahmt

Astrid Engels - acryl op doek

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikAcryl
Maße17.5 cm x 17.5 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtNicht gerahmt
Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans kopen? Bied vanaf 295!

Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikÖlgemälde
Maße57.5 cm x 67.5 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
O.C. Hooymeijer - Olie verf op hout: Famous Piano player - 1992 + werkende piano kopen? Bied vanaf 195!

O.C. Hooymeijer - Olie verf op hout: Famous Piano player - 1992 + werkende piano

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Jahr1992
TechnikÖlgemälde
Maße31 cm x 21 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerHartfaserplatte
GerahmtGerahmt
Stef Jurrien - Olieverf op doek: Uitzicht op het meer met reflecterende bomen kopen? Bied vanaf 299!

Stef Jurrien - Olieverf op doek: Uitzicht op het meer met reflecterende bomen

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikÖlgemälde
Maße61 cm x 51 cm (h x b)
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Letzte
Chance
Gerard Prent - acryl op board - 1986 kopen? Bied vanaf 495!

Gerard Prent - acryl op board - 1986

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Jahr1986
TechnikAcryl
Maße45.5 cm x 45.5 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerPlatte
GerahmtNicht gerahmt
Letzte
Chance
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004 kopen? Bied vanaf 250!

Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Jahr2004
TechnikGemischte Technik
Maße60 cm x 50 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtNicht gerahmt
Peter Donkersloot - Muhammad Ali kopen? Bied vanaf 150!

Peter Donkersloot - Muhammad Ali

Grafik nach 1900

Angeboten durchMBZ

SendungInternational

Jahr2017
TechnikMischdrucktechnik
Maße25 cm x 21 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerHolz
GerahmtNicht gerahmt
Arnoldus Oldenhave - Olieverf: de Damrak met op de achtergrond de beurs van Berlage kopen? Bied vanaf 275!

Arnoldus Oldenhave - Olieverf: de Damrak met op de achtergrond de beurs van Berlage

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikÖlgemälde
Maße62 cm x 82 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Wim van den Anker - Stadsgezicht Wijk bi Duurstede met Grote Kerk - Olieverf kopen? Bied vanaf 175!

Wim van den Anker - Stadsgezicht Wijk bi Duurstede met Grote Kerk - Olieverf

Malerei

Angeboten durchmameren

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikÖlgemälde
Maße60 cm x 35 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtNicht gerahmt
Elbert Hooijberg - Olieverf op doek: landschap met molen kopen? Bied vanaf 349!

Elbert Hooijberg - Olieverf op doek: landschap met molen

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Zeitraum1900 bis 1944
TechnikÖlgemälde
Maße47 cm x 62 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Gérard Grassère - Ingelijst olieverf op board: stilleven kopen? Bied vanaf 295!

Gérard Grassère - Ingelijst olieverf op board: stilleven

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikÖlgemälde
Maße34 cm x 31 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerPlatte
GerahmtGerahmt
Evert Slegers - Dorpsstraat - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Evert Slegers - Dorpsstraat - Olieverf op doek, Ingelijst

Malerei

Angeboten durchdaanj

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikÖlgemälde
Maße67 cm x 77 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst

Malerei

Angeboten durchdaanj

SendungInternational

Jahr1989
TechnikÖlgemälde
Maße82 cm x 82 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Burhan Kum - acryl op doek: Trompe l'oeil - I - 2007 kopen? Bied vanaf 1250!

Burhan Kum - acryl op doek: Trompe l'oeil - I - 2007

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikAcryl
Maße44.5 cm x 60 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtNicht gerahmt
Frans Hoos - Polderlandschap - Olieverf op Paneel kopen? Bied vanaf 150!

Frans Hoos - Polderlandschap - Olieverf op Paneel

Malerei

Angeboten durchdaanj

SendungInternational

Zeitraum1900 bis 1944
TechnikÖlgemälde
Maße30 cm x 40 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerPanel
GerahmtNicht gerahmt
Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst

Malerei

Angeboten durchdaanj

SendungInternational

Zeitraum1900 bis 1944
TechnikÖlgemälde
Maße45 cm x 63 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Nic Blans (jr.) - acryl op doek: Slightly middle European - 1994 kopen? Bied vanaf 150!

Nic Blans (jr.) - acryl op doek: Slightly middle European - 1994

Malerei

Angeboten durchKiewitKunst

SendungInternational

Jahr1994
TechnikAcryl
Maße90 cm x 80 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtNicht gerahmt
Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Maroufle, Ingelijst kopen? Bied vanaf 170!

Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Maroufle, Ingelijst

Malerei

Angeboten durchdaanj

SendungInternational

Jahr1988
TechnikÖlgemälde
Maße80 cm x 60 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerPanel
GerahmtGerahmt
Henk Broer - Stilleven met Poppen - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Henk Broer - Stilleven met Poppen - Lithografie, Ingelijst

Malerei

Angeboten durchdaanj

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikÖlgemälde
Maße72 cm x 60 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Peter Klashorst - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 225!

Peter Klashorst - Ongetiteld

Malerei

Angeboten durchKunstmakelaar

SendungInternational

Jahr2007
TechnikAcryl
Maße75 cm x 56 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtNicht gerahmt
Ben Moonen - Stilleven met Bloemen - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Ben Moonen - Stilleven met Bloemen - Olieverf op doek, Ingelijst

Malerei

Angeboten durchdaanj

SendungInternational

Jahr1948
TechnikÖlgemälde
Maße82 cm x 62 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Annet Gaaikema - Schilderij, unicum kopen? Bied vanaf 295!

Annet Gaaikema - Schilderij, unicum

Malerei

Angeboten durchbase

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikAcryl
Maße37 cm x 32 cm (h x b)
TrägerPanel
GerahmtGerahmt
Harold Scheffer - Repose kopen? Bied vanaf 350!

Harold Scheffer - Repose

Malerei

Angeboten durchKunstmakelaar

SendungInternational

Jahr2002
TechnikGemischte Technik
Maße70 cm x 90 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtNicht gerahmt
Jan Rijlaarsdam - Vrouw in rode Blouse met musicerende man kopen? Bied vanaf 925!

Jan Rijlaarsdam - Vrouw in rode Blouse met musicerende man

Malerei

Angeboten durchAntheus2020

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikÖlgemälde
Maße60 cm x 50 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Bart Jonkers - a la campagne kopen? Bied vanaf 450!

Bart Jonkers - a la campagne

Malerei

Angeboten durchArtandDesignonline

SendungInternational

Zeitraum1945 bis 1999
TechnikÖlgemälde
Maße42 cm x 52 cm (h x b)
SigniertHand signiert
TrägerCanvas
GerahmtGerahmt
Sie haben noch keinen Account?