Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1962 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 56 x 38 cm (h x l) |
Passe-partout | 80 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Aart
van Dobbenburgh (Amsterdam, 30-09-1899 – Haarlem, 3-07-1988)
groeide in de 20ste eeuw uit tot een alom gewaardeerd en bekend
Nederlands kunstenaar en graficus.
Hij
werd vooral bekend door zijn bijna fabelachtig verfijnde
lithografieën, vaak afgedrukt op flinterdun Japans papier. Zijn
lithografieën kennen diverse terugkerende onderwerpen als bloemen,
portretten, landschappen, maar ook de menselijke handen waren zijn
favoriet. In de media wordt hij alom beschreven als de beste
Nederlandse lithograaf uit de 20e eeuw. Zijn steendrukken sierden dan
ook vele woningen en kantoren.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-1-2020 à 22:16 |
Heure de fin | 22-1-2020 à 21:25 |