Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1960 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 64.5 x 48 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Aart van Dobbenburgh uit 1960. Titel: Elfde portret van Marthy. Afmetingen blad: h64.5 x b48 cm. Afmetingen voorstelling h49 x b41 cm. Het werk is handgesigneerd met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Er zitten wat plakresten op de voorkant van een vorige inlijsting. Ook wat kreukjes in de witte rand. Deze vallen bij inlijsting onder de passe - partout. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 15-8-2018 à 11:41 |
Heure de fin | 20-8-2018 à 19:10 |