Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1943 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 34 x 27 cm (h x l) |
incl. cadre | 68 x 49 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | nr 1 van 40 |
Een litho uit 1943 van de Nederlandse kunstenaar Aart van Dobbenburgh (1899-1988).
-Handgesigneerd, -gedateerd en - getiteld met potlood. Ook is de litho in de druk gedateerd naast het ‘peace-teken’ van de kunstenaar.
-Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
-Gemaakt in een oplage van 40 exemplaren. Dit is nr 1.
Afmetingen: Lijst: 68 x 49 cm. Beeld: 34 x 27 cm.
Conditie: Het papier van de litho heeft wat lichte ‘zuurvlekjes’.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
INFO OVER DE KUNSTENAAR:
Aart van Dobbenburgh (Amsterdam, 30 september 1899 – Haarlem, 3 juli 1988) was een Nederlands kunstenaar en graficus, bekend door zijn verfijnde lithografieën.
Opleiding: de Kunstnijverheidsschool Quellinus Amsterdam.
Van Dobbenburgh illustreerde onder meer werken van de Russische schrijvers Tolstoj en Dostojevski. In 1949 verscheen Tolstojs 'Oorlog en Vrede' met lithografieën van de hoofdfiguren door Van Dobbenburgh. Ook tekende hij 'Katoesja' en 'Maria' uit Tolstojs Opstanding en Anna Karenina naar de gelijknamige romans.
In 1965 ontving hij de Leo Tolstoj-medaille. Koningin Juliana benoemde hem tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.
Zijn werk is vertegenwoordigd in het Rijksprentenkabinet te Amsterdam, Museum Boijmans Van Beuningen te Rotterdam, Gemeentemuseum Den Haag, Teylers Museum te Haarlem, Museu de Ovar te Portugal en in particuliere collecties over de gehele wereld.
Titel: “Winterdroom”.
Kunstenaar: Aart van Dobbenburgh (1899-1988).
Techniek: Litho op papier.
Jaartal: 1943.
Oplage: Gemaakt in een oplage van 40 exemplaren. Dit is nr 1.
Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze zeer sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Het papier van de litho heeft wat lichte ‘zuurvlekjes’. | |||
Heure de début | 8-8-2018 à 12:20 |
Heure de fin | 20-8-2018 à 21:09 |