Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Onberispelijke litho van Aart van Dobbenburgh met de titel "Zomerbloemen ". Beeldformaat 37,5 x 28, 5 cm. Blad 65 x 50 cm. Losbladig. Betiteld, gesigneerd en oplagevermelding ( 5/30) met potlood. Monogram en datering (1958) op de steen. Het werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Le lot se trouve à | Roermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-4-2018 à 13:20 |
Heure de fin | 21-8-2018 à 5:54 |