Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Aat Verhoog. Titel: meisje op paard. Nummer: 8/50. Afmetingen totale blad: H36 x b44,5 cm. Afmetingen ets: h25 x b32 cm. Handgesigneerd rechts onder en in de druk ( februari 1971).
De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-2-2018 à 0:25 |
Heure de fin | 9-2-2018 à 21:25 |