Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kleurenets van Aat Verhoog, gesigneerd en genummerd 25/40 r.o in potlood. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth-lijst, afm. lijst 88x73, beeld 64x49 cm. Het geheel is in perfecte staat afgezien van de rechter onderhoek van de lijst, die is ietwat losgeraakt, zie foto, maar dit is niet te zien als het werk hangt.
Verzending 16 euro, aangetekend 17,65.
Le lot se trouve à | Voorthuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-5-2018 à 16:24 |
Heure de fin | 25-5-2018 à 19:24 |