Peter Nagel - Sérigraphie couleur LE VLIEGER Signé à la main
Mogens Andersen - Composition abstraite 1967
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 16/50 |
Aat Verhoog (°1933).
Figuratie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 16/50.
Proper blad. Deuk hoek links boven.
Blad: 50x65cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 11 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).
Deuk hoek links boven. | |||
Le lot se trouve à | Oelegem, Belgique |
Heure de début | 16-2-2019 à 10:00 |
Heure de fin | 2-3-2019 à 19:10 |