Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1997 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 50.5 x 66 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 28/100 |
Kleurenets op zwaar geschept papier van Aat Verhoog uit 1997 getiteld "De Verliefde danseres", genummerd 28/100 en gesigneerd in potlood. Afm. blad 66x50,5, beeld 50x39 cm. Dit was een uitgave t.g.v het 150-jarig bestaan van schilderkundig genootschap Pulchri Studio. De druk is van Fieke Billet. In nagenoeg perfecte staat, alleen linksboven langs de rand van het blad een lichte vouw/kreuk.
Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15
Le lot se trouve à | Voorthuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-7-2018 à 22:17 |
Heure de fin | 17-7-2018 à 20:40 |