Mark Brusse - 'sans titre' - lithographie - 199
Monique Gerber - Médaille d'or coeur bronze 24 carats
Maurice de Vlaminck - (1876-1958)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 60 x 86.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 7/190 |
Verhoog schreef zich in 1952 in aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag, waar hij in 1955 afstudeerde. Tot en met 1957 deed hij een vervolgopleiding aan de Vrije Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag. Over zijn docenten is weinig bekend. Hij hield zich in zijn werk voornamelijk bezig met figuurvoorstellingen, sport- en spelscènes en architectuur (als genre). Verhoog was medeoprichter van de groep Atol. En later met onder anderen Frans de Boo, Roger Chailloux, John Grosman, Guillaume Lo A Njoe, Karl Pelgrom, Jan Sierhuis, Pierre van Soest en Leo de Vries lid van de Amsterdamse kunstenaarsgroep Groep Scorpio.
Verhoog won in 1957 de Jacob Marisprijs voor schilderkunst en in 1960 de Koninklijke Subsidie voor de Schilderkunst.
Le spectacle est en bon état. Il y a quelques pliures sur les bords blancs, autour de l'ouvrage. Bien cadré, cela relève du passe-partout. Les couleurs sont en réalité un peu "plus fraîches", cela ne ressort pas bien sur la photo. | |||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 23-1-2022 à 15:17 |
Heure de fin | 3-2-2022 à 12:33 |