Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 63 x 90 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100/100 |
Aat Verhoog (°1933).
Naakte vrouw en zittende man.
Zwart-wit ets op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 100/100.
Proper blad. Deuken aan randen.
Blad: 63x90cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 11 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).
Deuken aan randen. | |||
Le lot se trouve à | Oelegem, Belgique |
Heure de début | 15-2-2019 à 12:56 |
Heure de fin | 1-3-2019 à 19:40 |