Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1971 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 36 x 44.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 8/50 |
Ets van Aat Verhoog. Titel: paard. Nummer: 8/50. Afmetingen totale blad: H36 x b44,5 cm. Afmetingen ets: h25 x b32 cm. Handgesigneerd rechts onder en in de druk ( april 1971).
De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 22-9-2018 à 21:26 |
Heure de fin | 3-10-2018 à 22:05 |