Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Jaune)" Edition 97 -numérotée
Titel "Naar de bodem van mijn hart is een nieuwe weg gelegd", uit 1986 door Abraham Westerdijk (1944-2011), Acryl op papier, alu. lijst met passe partout, formaat 65x70 cm., beeldformaat 43x53 cm. Geëxposeerd in Stedelijk Museum, gesigneerd.
Heure de début | 24-12-2015 à 2:11 |
Heure de fin | 7-1-2016 à 10:11 |