Horst Antes - Mère et l'enfant
Pablo Picasso - Composition 1948 grande lithographie couleur originale School Prints
Volker Ritters - Ferme - Gravure, Encadrée
Ursula Scheid-Duntze - Pot avec couvercle vernis mat
Voor de laatste maal aangeboden !!!!!
Schilderij uit 2003. Acryl op doek.
Afm.: 60 x 120 cm. Vernist en gesigneerd.
Met aankoopgarantie. Opm.: het doek kan niet worden nagespannen (vast spieraam).
Het werk het niet verzonden worden.
Heure de début | 16-4-2016 à 21:19 |
Heure de fin | 23-4-2016 à 21:19 |